en bg
Overiť dostupnosť

Apartmány PanoramaKontakt

Nájdete nás v dedinke Ravda na ulici Morski zvuci 58 priamo na pláži. 

Historické centrum Nesebaru so svojou pôsobivou architektúrou je vzdialené necelých 5 km. V pravidelných intervaloch Vás doň dopraví dvojposchodový otvorený autobus (double-decker). Ak ste milovníkmi nočného života, navštíviť môžete letoviská Slnečné pobrežie vzdialené 7 km a Svety vlas vo vzdialenosti 12 km od letoviska.

Medzinárodné Letisko v Burgase je vzdialené len 22 km. Pre transfer z letiska môžete využiť priamu autobusovú linku alebo taxi. Autobusová zastávka sa nachádza vo vzdialenosti 150 m.

Vyhľadať a naplánovať cestu

Všetko na blízko Ideálna lokalita

1 / Pláž Ravda

10 m 1 min

Pláž Ravda je známa svojou čistotou a krásou. Je to piesočnatá pláž s jemným bielym pieskom, ktorá je ideálna pre oddych a kúpanie. Voda je čistá a príjemne osviežujúca, čo pridáva na atraktivite tejto oblasti.

2 / Pláž South Ravda

650 m 5 min

Južná pláž Ravdy je väčsia a živšia. Je to piesočnatá pláž s jemným pieskom, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia. Obľúbená pláž, kde si môžete vychutnať občerstvenie alebo osviežujúci nápoj. 

 

3 / Reštaurácia Chuchura

450 m 2 min

Domáca atmosféra s príjemnou obsluhou. Vynikajúce hodnotenie na Tripadvisore

4 / Aquapartk Paradise Nesebar

Vodný park Aqua Paradise je aquapark v historickom bulharskom meste Nesebar v letovisku Slnečné pobrežie. Aquapark bol založený v roku 2006 a jeho plocha je 46 000 metrov.

5 / Camel Park Sunny Beach

Jediný Camel Park v Bulharsku a východnej Európe. Poďte sa stretnúť s našimi 14 veľmi priateľskými ťavami, ktoré sú našou najväčšou atrakciou, ako aj s inými zvieratami.

Užite si pobyt v Apartmánoch Panorama s výhľadom na more a priamo na pláži. Ste už len pár klikov od vášho pobytu.

Najvýhodnejší pobyt nakúpite priamo na našom webe.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím